LDK, Sejdiu apo Surroi kandidat për president?
Isa Mustafa, kryetari i LDK-së, wshtw shprehur se ende nuk ka menduar nëse do të kandidohet për president të Kosovës. Nuk ka në mend as emra të tjerë që do të garonin të mbështetur nga LDK, shkruan Express.

Ai nuk e kundërshton kandidaturën e mundshme të Fatmir Sejdiut dhe as të Veton Surroit për president të vendit, nga LDK.

Por vlerëson se prapa një pretendenti për kreun e shtetit, duhet të jetë një parti e madhe. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2011, ora 09:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori