Hoxhaj reagon ndaj Vuçiçit: Po i manipulon serbët e Kosovës

Ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj është rikthyer sërish me deklarata ndaj kryeministrit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç, pas anulimit të vizitës së tij. Hoxhaj e ka akuzuar Vuçiçin se po i ma

 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!