Foto e rrallė / Kombėtarja nė ditėn e krijimit tė saj, maj 1936 (FOTO LAJM)

Mes atmosferës elektrizuese të arritjes së kombëtares shqiptare për tu kualifikuar në Kampionatin Europian, publikohen dy foto të rralla. Fotoja e parë është Kombëtarja e Shqipërisë në ditën e krij

 
Mijėra shqiptarė kanė festuar nė tė gjithė botėn fitoren e Shqipėrisė ndaj Armenisė dhe kualifikimin pėr EURO 2016.

Mijėra shqiptarė kanė festuar nė tė gjithė botėn fitoren e Shqipėrisė ndaj Armenisė dhe kualifikimin pėr EURO 2016.

 
A duhet që Shqipëria dhe Kosova të pranojnë refugjatë sirian?
56.23 %
37.14 %
6.62 %
Total 4892 Vota!