Ledri harron Adela Sollakun, zbulohet lidhja me një vajzë tjetër (FOTO LAJM)

Ishte shtatori i vitit 2015-të, kur u bë publike lidhja e këngëtarit të njohur Ledri Vula, me një nga vajzat më të bukura të Tiranës, Adela Sollakun, vajza e ish-Kryeprokurorit, Theodhori Sollaku.

 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!