Bie nga kati i njėmbėdhjetė dhe shpėton (FOTO LAJM)

Një punëtor në San Françisko ka qenë duke pastruar xhamat në katin e njëmbëdhjetë të një ndërtese të lartë, kur ka rrëshkitur pa dashje dhe ka rënë në tokë. Për fat të mirë, punëtori ka rënë në nj

 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Si ju duket vendimi i UEFA-s për ti dhënë ndeshjen Serbisë me rezultat 3-0?
2.62 %
95.02 %
1.24 %
1.1 %
Total 18380 Vota!