Fillon pjesa e dytë, Shqipëri 0-1 Armeni. Ndiqni LIVE ...
Kush nga ju e njihte mė parė kėtė fis?! (FOTO LAJM)

Bota është befasuese nga bashkëjetesa që është krijuar në fise të ndryshme, të cilët mund ta shohin dhe si mënyrën e vetme të jetesës. I njëjtë është dhe fisi Dakha në Mongoli i cili i ruan marrëdhëni

 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%