Zogjtë shtegtarë dhurojnë spektakël në qiell (FOTO LAJM)

Zogjtë shtegtarë kanë dhënë një spektakël të vërtetë në qiejt e Izraelit, përpara se të pushonin pranë qytetit Rahat, në jug të vendit.

Zogjtë shtegtarë krijojnë silueta nga më të jashtëzakonshmet thjeshtë duke lëvizur në mënyrë të njëkohshme dhe të sinkronizuar teksa janë në kërkim të ushqimit dhe përpiqen t’u largohen grabitqarëve./albeu.com/
Shtuar më 01/09/2016, ora 09:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori