Zbulon se djali ka kancer falë Facebook-ut
Pëlqej
Julie Fitzgerald, mamaja e një djali 2 vjeçar, në rrjetin social Facebook kishte lexuar që një shkëlqim i bardhë në sy mund të sinjalizoje kancerin.

Kjo vërtetoi dyshimet dhe frikën e saj më të madhe pasi djalit të saj vetëm 2 vjeçar i shfaqej një shkëlqim i tillë në sy.

“Unë kisha një ndjenjë ne barkun tim që diçka ishte keq tek syri i djalit tim ” tha Fitzgerlad.

Mjekët e diagnostifikuan Averin me retionblastoma dhe thanë se kanceri e ka mbuluar 75% të syrit të tije, ata thanë se kishin për ta hequr syrin plotësisht por që gjithçka ishte nën kontrollin e tyre./albeu.com/


Shtuar më 23/09/2016, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori