Zbulohet gjarpëri me "syze dhe mustaqe"

Në galerinë e mësipërme mund të shihni gjarpërin e veçantë i cili ka në trupin e tij “syze” dhe “mustaqe”.

Gjarpri u zbulua në Teksas dhe fotografitë e tij u publikuan online.

Së bashku me fotografitë e publikuara ishte edhe përshkrimi:“A keni parë ndonjëherë gjarpër me syze dielli?”.Më poshtë keni fotot e gjarprit “trendy”./albeu.com/
Shtuar më 06/11/2016, ora 13:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori