Vrau dy vajzat e saj, gruaja u zbulua nga ajo që kërkoi në internet
Stephany Lafountain, 23 vjec është akuzuar si vrasësja e vajzava të saj 1 vjec dhe 3 vjec.

Fëmija i parë ka vdekur në shtator të 2015 dhe tjetra në nëntor të 2017 por është zbuluar vetëm tani.

Gjithcka është zbuluar pasi policia ka hakuar kompjuterin e saj dhe në hitorinë e broëserit është gjetur se gruaja ka kërkuar " Si të vrasësh në mënyrë perfekte", "mënyra më e mirë për të mbytur".

Ajo është dënuar me burgim të përjetshëm, ndërkohë që gjykatësit e kanë konsideruar një veprim kretësisht cnjerëzor dhe të pajustifikueshëm. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2018, ora 20:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori