Vodhi rulonë plot me qen, shkakton kaos në qytet (VIDEO)
Një grua në Los Angelos të SHBA-ve mësohet të ketë vjedhur një rulo brenda të cilës kishte qen e tia mbathte policisë.

Mesa duket nga pamjet, gruaja ka drejtuar rulonë në mënyrë katastrofike duke u përplasur me automjete të tjera dhe duke rënduar trafikun.

Policia e ka ndjekur për gati 35 minuta dhe më në fund ka arritur të verë në pranga gruan.

Nga mënyra sesi gruaja drejtonte automjetin, duken qentë teksa përplasen e dalin prej rulosë.

Për më tepër shikoni këto pamje që kanë bërë xhiron e botës.

Shtuar më 23/05/2019, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori