Vjehrra e pret nusen me të shtëna pistolete, kështu ia kthen ajo (VIDEO)
Gjuajtja me armë gjatë dasmës është një fenomen i përhapur në shumë shtete të lindjes, por jo pak edhe në trevat shqiptare.

Në jo pak raste, fenomene të tilla kanë përfunduar me tragjedi, ku pak ditë më parë vëllai vrau vëllain në dasmën e motrës në një dasmë në Turqinë lindore, raporton Albeu.com.

Një video nga e njëjta zonë vjen sërish, por kësaj radhe janë vjehrra dhe nusja që "konkurrojnë" se kush qëllon më shumë në ajër me pistoletë.

Fillimisht ia nis vjehrra, por nusja ia kthen me disa të shtëna të tjera në ajër. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2018, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori