Violinat prej ari që kushtojnë 4 milion dollarë (FOTO-LAJM)

Violina të stolisura me diamantë dhe rubinë. Kjo është çmenduria e fundit e grupit të rock-ut "Fuse" të cilët në bashkëpunim me dizenjuesit britanikë të stolive, "Theo Fennel" kane realizuar dy violina me pllaka ari.


Vlera e secilës prej tyre është dy milion dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori