Videot më të pëlqyera të Nëntorit (VIDEO)
Nesër është e hënë dhe fillon një javë e re. Për ta filluar këtë javë për së mbari dhe duke qeshur, ju sugjerojmë të shikoni videon 5 minutëshe me përmbledhjen e videove më të klikuara në internet gjatë muajit nëntor. /albeu.com/


Shikoni videon:


http://albeu.com/player/player.swf" width="480" height="380" bgcolor="undefined" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" flashvars="file=http://ciner.mncdn.net/ht/2011/12/04/E24B36BF26B0A3CBF87EB3C3F6AEC420_c.mp4&title=Albeu.com lajme&frontcolor=000000&lightcolor=FF0000&screencolor=CCCCCC&logo=http://albeu.com/player/logo.png"/>
Shtuar më 04/12/2011, ora 19:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori