Videoja emocionuese që do ju bëjë të shihni jetën me tjetër sy (VIDEO)
Një video e shpërndarë së fundmi ka prekur zemrat e mijëra njerëzve.
Bëhet fjalë për një fëmijë që nuk duron dot të shohë vëllain e tij të vogël të qajë.

Nuk ka as krahë dhe as këmbë e megjithatë kjo nuk e ndalon ta ndihmojë. Kështu, ai merr biberonin dhe ia jep vëllaitvogël.

Një gjë është e sigurt. Ky vogëlush do të ketë gjithmonë mbështetjen e vëllait të madh pavarësisht gjendjes së tij të kufizuar fizike. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 16:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori