Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Videoja emocionuese që do ju bëjë të mendoni për jetën
Ky fëmijë nuk duron dot të shohë vëllanë e tij të vogël të qajë.
Nuk ka as krahë dhe as këmbë e megjithatë kjo nuk e ndalon ta ndihmojë.

Shikoni videon si ai merr biberonin dhe ia jep vëllaitvogël.

Një gjë është e sigurtë. Ky vogëlush do të ketë gjithmonë mbështetjen e vëllait të madh.
Shtuar më 02/09/2017, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori