Videoja e llahtarshme bën xhiron e rrjetit, pitoni gllabëron dhinë me një hapje goje (VIDEO)


Një video e tmerrshme ka qarkulluar në media, ku një piton gjigant gllabëron në mënyrë të llahtarshme një dhi.

Njerëzit janë përreth dhe dhia është e ngordhur por gjithsesi gjithçka në këtë video është e frikshme.

Pitoni shquhet për organizmin shumë elastik dhe mund të përpijë edhe një njeri me një hapje goje. /albeu.com/

Shtuar më 01/11/2019, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori