Videoja bën xhiron e botës, qesja "ecën" në mënyrë misterioze në vijat e bardha (VIDEO)
Pamje të çuditshme që qarkullojnë në rrjet na kanë lënë shpeshherë pa fjalë.

E tillë është edhe kjo vieo që nuk është jë tjetër vecse një lojë e erës, por që na iluzionon sikur është tjetër gjë.

video duket një qese plastike që ecën dhe kalon nëpër vijat e bardha.

Ajo që e bën akoma më të habishme është mënyra sesi ecin këmbët e qeses sikur të jenë gjymtyrë vërteti.

Për më tepër ndiqni vetë pamjet interesante. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2019, ora 20:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori