Video tmerruese, gjarpri del nga kondicioneri dhe kap miun (VIDEO)
Një gjarpër është xhiruar duke u tërhequr një mi të cilin e kishte kapur.

Në pamjet filmike do të shikoni se si gjarpri del nga kondicioneri dhe tërheq lart miun.

Momenti i tmerrshëm u filmua nga banorët e shokuar në një shtëpi në qytetin jugor të Gangzhou në Kinë.
Shtuar më 05/12/2018, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori