Video që po thyen rrjetin, nëna var vajzën në telin e rrobave (VIDEO)
Pamje që ju shkrijnë së qeshuri janë publikuar nga një nënë në Kinë, e cila kishte futur vajzën e saj në qese dhe e kishte varur në tel.

Komentet kanë qenë të shumta nëpër rrjetet sociale kishte nga ata që e komentonin negativisht këtë veprimnënës duke e quajtur një lojë të rrezikshme.

Por pavarsisht të gjithave vogëlushja shihet ndërsa argëtohet pa masë në pamjet e publikuara. /albeu.com/




Shtuar më 17/10/2017, ora 11:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori