Vetëm në katër minuta imiton 100 personazhe të ndryshme (VIDEO)
Brian Hull është imituesi i cili arrin të imitojë 1000 karaktere të ndryshme, që janë pjesë e personazheve të filmave të animuar artistik dhe personazheve të famshëm.

Ai ka arritur që këto imitime ti bëjë vetëm në një kohë të shkurtër.

Përmes videos ju do të shikoni se si ai realizon imitimin me zë dhe në të majtë të tij do të identifikoni dhe personazhin që ai po bën. /albeu.com/

Shtuar më 30/01/2015, ora 10:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori