Vetëm 3% e njerëzve mund ta shikojnë këtë video deri në fund (VIDEO)
Një iluzion optik i publikuar në një video në YouTube, është parë tashmë më shumë se 27 milionë herë.

Videoja, e publikuar nga ScienceForum, shfaq një iluzion optik me sy.

Ajo është krijuar me kujdes për të krijuar halucinacione të fuqishme natyrore.

Për rezultate më të mira, shikojeni videon në ekran të plotë dhe në HD. Videoja mund të shkaktojë efekte të përkohshme halucionogjike.

Por, mos u frikësoni, këto efekte zakonisht zgjasin vetëm disa sekonda. Lexojeni me zë të lartë çdo shkronjë që shfaqet në qendër të syrit. Mos bëni asnjë gabim!


Shtuar më 04/09/2017, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori