Vetëm 1.2 për qind e njerëzve në botë e dinë zgjidhjen e këtij problemi
Pëlqej
Një problemë që ka të bëjë me matematikën ka marrë vëmendjen e rrjeteve sociale nëpër botë.

Sipas raporteve thuhet që vetëm 1.2 për qind e popullsisë në botë arrijnë ta zgjidhin këtë detyrë në mënyrë të saktë, ndërkaq ata që e arrijnë këtë konsiderohen si super-inteligjentë.

Provoni ta zgjidhni dhe kuptojeni nëse jeni njëri prej 1.2 për qind të njerëzve super-inteligjentë në botë. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2017, ora 19:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori