Veshjet “chemisier”, modelet më të bukura të stinës
Nëse veshja e zezë është në krye të veshjeve të garderobës femërore, është një tjetër që meriton absolutisht hapësirë në dollap dhe bëhet fjalë për veshjetchemisier”, fustani këmishë i freskët dhe supershik.

Qoftë për një mbledhje në zyrë, apo për kohën e lirë pasdite chemisier nuk gabon!

Të lehta, të rafinuara dhe nuk kërkojnë as impenjim të veçantë stilimi. E çfarë doni më tepër!
Shtuar më 12/04/2018, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori