Vdiste pas bletëve por bëri gabimin e jetës me këtë vendim
Emily Mueller ka mbetur shtatzënë dhe ka vendosur të bejë diçka të parëndomtë para lindjes.

Ajo i adhuron bletët">bletët, të cilat i kultivon me vite, kështu që ka vendosur ta përjetësojë shtatzëninë me bletë.

Për fat të keq, Emily tashmë kishte disa abortime spontane, por këtë herë gjithçka ishte në rregull. Kur i kishte bërë këto fotografi, ajo ishte në shtatzani të shtyrë.

“Kam dashur të gjej mënyrë për t’i shprehur ndjenjat e mija. Dhe përfundimisht i dola, kur i përfshiva bletët">bletët në këtë ide”, ka thënë ajo sipas medieve.

Ajo ia doli në idenë e saj. I joshi bletët">bletët dhe bëri një varg fotografish të mahnitshme. Fotografitë shpejt u bënë hit në rrjetet shoqërore, ndërsa Emili brenda natës u bë e njohur.

Në fustan të bardhë, me rreth 20 mijë bletë në vete, pozonte e lumtur dhe e plotësuar. Emily kujdesej që bletët">bletët të jenë të kënaqura, që të mos ndodhë ta pickojnë gjatë fotografimit.

Mirëpo, 6 ditë para lindjes, Emily ndjen dhembjet dhe e kupton se bebja po lëvizte gjithnjë e më pak. Kur ka shkuar në spital, ia kanë thënë lajmin e trishtuar.


Shtuar më 18/01/2019, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori