Vdekje e tmerre! Parashikimet e Nostradamusit për 2019
Ditët e fundit, në politikën shqiptare ka nisur një debat i ri, pas alarmit të dhënë nga Presidenti Ilir Meta se Ballkani do të tronditet nga një tërmet apokaliptik.

Referuar lëkundjeve të shumta në Korçë dhe Greqi, një pjesë i kanë dhënë të drejtë Presidentit Meta, ndërsa një pjesë tjetër thonë se ai ka dalë mbi shkencën, pasi tërmetet nuk mund të parashikohen.

Por, çfarë thoshte Nostradamusi në parashikimet e tij për vitin 2019">2019? Në artikuj të publikuara nga mediat botërore mbi parashikimet e Nostradamusit thuhet se në 2019">2019 do të ketë tërmete të fuqishme, që do të trondisin Mesdheun, duke shënuar vdekje e tmerre.

“Në vitin 2019">2019 do të ketë tërmete të fuqishme që do të trondisin Mesdheun, duke shënuar vdekje e tmerre”, ishte parashikimi i Nostradamusit.
Shtuar më 03/08/2019, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori