Valbona mrekullon të huajt (VIDEO)
Mitch Toelderer, fitues i disa çmimeve ndërkombëtare ka zhvilluar një dokumentar në lidhje me Alprt Shqiptare të titulluar “Kur malet ishin të egra”.
Pesë skiatorë udhëtojnë nga Austria në drejtim të Ballkanitkërkimmaleveegra.
Ata gjejnë destinacionin e duhur: Luginën e bukur dhe jashtëzakonisht të mrekullueshme të Valbonës./Albeu.com/
Shtuar më 23/03/2017, ora 20:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori