Vala gjigante rrëmben një nga turistët nga maja e shkëmbit (VIDEO)
Pëlqej
Një grup turistësh po shijonin valët e një plazhi, por një dallgë gjigante rrëmbeu njërin prej tyre, duke i shkaktuar vdekjen.

Sasikumar Vasan, 33 vjeç, vdiq gjatë incidentit dramatik në Goa dhe dy turistë të tjerë mezi arritën të shpëtojnë.

Të tre turistët, të gjithë nga India, po bënin fotografi në bregun shkëmbor kur vala i goditi ata.

Dy prej tyre arritën të kapërcejnë, por shoqëruesi i tyre nuk shihet askund.

video, tre persona shihen të ulur në një shkëmb të madh, ndërsa një i katërt filmon nga distanca e sigurt.

Një valë e madhe hidhet mbi treshen dhe gruaja në rozë dhe njeriu me të zeza, shihen duke fluturuar pas.

Çifti mbeti i padëmtuar nga vala shokuese.
Shtuar më 19/06/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori