Vajza vetëm 14 muajshe loz me pitonin mbi 3 metra (VIDEO)
Vajza e vogël që luan me një piton të gjatë 3.94 metra. Vogëlushen e la babai i saj të lozte me pitonin për të provuar sigurinë që ai ofronte.

Nga pamjet shohim se herë pas herë ai e rrethonte vajzën e vogël dhe ta mendosh se ai është goxha i rëndë për të qëndruar sipër të voglës Alyssa Guarino.

34-vjeçari Jamie Guarino është kritikuar për këtë veprim të rrezikshëm që bëri me vogëlushen e tij vetëm 14 muajshe. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2015, ora 08:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori