Vajza tmerron të dashurin, ndodh e papritura kur ai sheh gjakun (VIDEO)
Një shaka që nuk ka përfunduar edhe aq mirë në fund.

Një vajzë e quajtur Cheeky Rebekah Eldridge nga Milton Keynes i ka bërë një shaka të hidhur të dashurit të saj. Ajo mbulon duart me një lëng të kuq që ngjan si gjak dhe merr telefon të dashurin që të vijë urgjentisht në shtëpi.

Por, kur i dashuri i saj Rubeni Fiander nxiton për ta ndihmuar, ai papritmas sëmuret menjëherë pasi shikon duart me gjak të njeriut të zemrës.

“A mund të kthehesh në shtëpi të lutem, kam prerë dorë time dhe gjaku nuk po ndalet” dhe ndërkohë menjëherë pasi mbyll telefonin ajo qesh para kameras. Pasi mbërrin në shtëpi ai frikëoshet nga gjithë ai “gjak” që shikon dhe vë dorën në gojë dhe pas disa sekondash i bie të fikët dhe rrëzohet në dysheme.

“Zemër ishte vetëm një shaka”, ishin thirrjes e vajzës teksa tenton që ta zgjojë dhe me butësinë e tij ai i hap sytë dhe i thotë se përderisa ajo është në rregull nuk ka asnjë problem.

Videoja është shpërndarë në YouTube dhe ka marrë shumë shikime, por ajo që bie në sy është fakti se burri nuk u nxeh, nuk dua ta mendoj se si do të reagonte një mashkull shqiptar pasi femra e tij t’i bënte një shaka të tillë.Shtuar më 05/09/2017, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori