Vajza që duket si kukulla Barbie
Është njëri prej mishi dhe lekure, por që në shikim të parë të ngjanë me një barbi.

Valeria Lukyanova nga Rusia është bërë e famshme mes përdoruesve rusë të internetit me blog-un e saj ngase ajo i ngjan tmerrësisht shumë me një kukull.

Flokët e gjata bjonde, beli i hollë dhe gjoksi i madh kanë bërë që shumë përdorues të internetit të vënë në dyshim ekzistencën e saj.

Por disa njerëz thonë se po të shikohet kur ajo nuk përdor tualet dhe nuk rregullohet shumë, nuk ngjanë dhe aq shumë me barbin, madje është shumë largë perfektes.
Shtuar më 23/04/2012, ora 19:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori