Vajza p*rdhunohet nga babai monstër, por më e keqja vjen më pas
Një vajzë ka guxuar dhe ka treguar historinë e saj të tmerrshme gjatë fëmijërisë.

Ajo tregoi se ishte vetëm 6 vjec kur u përdhunua për herë të parë nga i ati dhe për këtë shkoi dhe bëri një denoncim në polici.

Por historia e Chantelle nuk do të mbaronte aty.

Fatkeqsisht babai i saj kishte njohje dhe ata i ofruan një punonjës social i cili do të shkonte të kontrollonte shpesh shtëpinë e saj.

Kështu ajo u përdhunua edhe për dy vite të tjera.

"Ai më lidhte me rripa, më ushqente me zor salsa djegëse dhe më lante në ujë të akullt".

Për dy vite e mitura u braktis nga ligji dhe vetëm më vonë u mor vesh e vërteta.

Babai i saj tani po vuan dënimin me 22 vjet burg, pasi kishte abuzuar edhe me vajza të tjera të vogla. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 16:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori