E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
Vajza ndeshet me ujkun, sdo ta besoni përfundimin (VIDEO)
Një video e qarkulluar në median online po bën xhiron e botës dhe bëhet fjalë për një ndeshje mes një gruaje dhe një ujku më një përfundim që kalon çdo pritshmëri.

Në videon që mund ta shihni më sipër shihet një tufë me ujqër të cilët duken miqësorë më njerëzit por në një moment një nga ujqit kafshon një nga ushtarët dhe ai nuk e largon dot.

Videoja është postuar disa ditë më parë në Youtube dhe në të shihet vajza që pasi mbërthen nga koka kafshën e godet atë në pjesët intime.

Menjëherë pas shkelmave të marrë, ujku largohet me bisht ndër shalë dhe ‘i turpëruar’ në sy të tufës së vet./albeu.com/

Shtuar më 09/12/2016, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori