Vajza i pret organin gjenital të dashurit pasi ai shpërndau videon e tyre intime
Një vajzë e re nuk e ka duruar faktin se i dashuri i saj kishte ndarë me shokët e tij një video të filmuar gjatë momenteve intime.

Kështu, ajo ka vendosur që të hakmerret shumë keq ndaj të dashurit duke i prerë penisin me gërshërët që kujdeseshin për trëndafilat e kopështit.

26 vjeçarja Brenda Barattini sulmoi të dashurin e saj pasi ai i kishte treguar videon intime shokëve të tij.

I dëmtuar, Sergio Fernandez, 40 vjeç ka humbur 90 për qind të penisit të tij.

Ngjarja ka përfunduar në gjykatë dhe e reja akuzohet për sulm fizik me pasoja të rënda. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 15:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori