Ushtaret kercimtare te izraelit (VIDEO)
Albeu.com
Një klip i veçantë po bën xhiron e botës dhe po habit të gjithë ata që e kanë parë këtë vidoe në portalet e famshme të videove të publikuara si Youtube. Në këtë video jepen të filmuar një patrullë ushtarësh izraelitë të cilët ndërsa janë ...... duke patrulluar papritur fillojnë që të kërcejnë me lëvizje të sinkronizuara. Sipas televizionit të njohur izraelit, Channel 2, ushtarët ishin duke patrulluar një zonë në qytetin e Hebronit, në Bregun Perëndimor, kur papritur në mes të patrullimit filluan që të kërcejnë.

Shikoni videon:

Shtuar më 06/07/2010, ora 09:53
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori