Uragani nxjerr krijesa të çuditshme nga deti në Teksas (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një “përbindësh” i tmerrshëm pa sy ka dalë në sipërfaqe nga uragani që mori përpara gjithë Teksasin.

Krijesa kolosale u gjet e kalbur në një plazhqytetin e Teksasit, pas uraganit “Harvery” që shkatërroi SHBA-në Jugore.

Kafsha e mistershme u zbulua nga grupi i konservimit të Shoqërisë Kombëtare të Audubonëve, i cili postoi foto befasuese të “përbindëshit” në rrjetet sociale.

Lloji i krijesës, akoma nuk është konfirmuar edhe pse shumë ekspertë besojnë se është një lloj i gjarpërinjve.

“Ne ishim në një plazhqytetin e Teksasit dhe e pamë këtë gjë nga larg, kështu që unë u afrova për të kuptuar se çfarë ishte”, tha Preeti Desai, drejtuesi i medias sociale i Shoqatës Kombëtare Audubon. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 18:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori