Ups! Si janë turpëruar VIP-at nga veshjet e tyre, foto që nuk harrohen lehtë (FOTO LAJM)

Yjet janë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe syrit të paparacëve nuk kanë se si t’u shpëtojnë incidentet e ndryshme.

Ndodh shpesh që ata të kenë problem me veshjet, duke u turpëruar para të gjithëve.

Më lart do ju tregojmë yjet që kanë lënë nam me veshjet, duke zbuluar më shumë se ç’duhet.

Shtuar më 23/05/2020, ora 14:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori