Unazë me diamant për 4 dollarë, këta njerëz blenë "mrekullira" me kaq pak (FOTO LAJM)

Vëthë Amber për 1 dollarë
Rastësia, mbret i botës.

Pikërisht nga kjo shprehje kanë përfituar këta njerëz që janë gjendur në kohën, vendin dhe dyqanin e duhur.

Dikush ka blerë një fustan elegant vetëm për një dollarë, e një tjetër ka gjetur fotografinë me nënshkrimet e idhujve të tij vetëm për 2 dollarë.

E ju si do të ndiheshit nëse mbani në duar diçka që ju pëlqen shumë dhe për të keni paguar shumë pak? /albeu.com/

Shtuar më 24/06/2020, ora 12:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori