Ulja mbresëlënëse në një situatë emergjence (VIDEO)
Një pilote bëri një ulje emergjente në një rrugë me trafik në Kaliforni të premten. Aeroplani i shpejtë arriti disi të shmangte makinat, njerëzit dhe një masë kabllosh elektrike.

Aeroplani i Cessna 172 bëri uljen e tij pranë Hamilton Avenue dhe Magnolia Street në Huntington Beach vetëm para orës 17:00.

Piloti, i cili thuhet se ishte vetëm një praktikant, përjetoi probleme të motorit menjëherë pas largimit nga Aeroporti "John Wayne" aty pranë.


Ajo u detyrua të bënte një emergjente dhe në mënyrë të mençur e drejtoi avionin e vogël poshtë rrugës së zënë.

Zona ka një numër të madh të linjave elektrike të fuqisë lartë, që e bëri uljen e saj gjithnjë e më mbresëlënëse.


Shtuar më 03/06/2018, ora 23:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori