Ujëvara e ngrirë bie në kokat e turistëve (VIDEO)
Temperaturat e ftohta kanë pushtuar vendin duke ngrirë ujvara rreth e rreth botës.

Por ky fenomen është cilësuar si një mrekulli dhe ka tërhequr shumë vizitorë.

Por një pjesë e ujëvarës së grirë Minnehaha në Mineapolis bie mbi kalimtarët të cilët po përpiqeshin të bënte foto.

Pamja është vërtetë e frikshme kur një copë gjigande thyhet papritur dhe bie në kokën e një personi të pafat i cili po përpiqej të fiksonte momentin në kamera./albeu.com/

Shtuar më 12/01/2017, ora 14:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori