U përfshi në skandalin 'Loredana', Getinjo tregon si i ka bërë të tijat makinat luksoze (FOTO LAJM)

Skandali 'Loredana', u kthye në qendër të mediave jo vetëm shqiptare por edhe ato të huaja. Loredana akuzohet për mashtrim dhe vjedhje evjedhje parash nga cifti zviceran. Më pas, dita në ditë në skandal u përfshi vëllai dhe kunati i saj, Getinjo.


Ndërkohë që hetimet vazhdojnë, ky i fundit, ka publikuar së fundmi një foto ku ka treguar veturat luksoze.

“MashAllah krejt me djersë”, ka shkruar ai sipër fotos ku shihen dy makina të tipit ‘Mercedes’, njëra e tij dhe tjetra e vëllait Mozzik./albeu.com/

Shtuar më 27/05/2019, ora 10:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori