U ngjit deri në katin e tetë pa asnjë problem, kafsha tmerron kalimtarët
Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur në Neë Jersey.

Një rakun është ngjitur deri në katin e nëntë pa asnjë lloj vështirësie por më pas është përplasur në tokë duke shkaktuar panik te kalimtarët.

Por më pas ai ëhstë ngritur sikur asgjë nuik ka ndodhur dhe ka vrapuar larg syve të njerëzve. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 20:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori