Del videoja, momenti i arrestimit të Stresit
U gjet i mbështjellë më qese mbeturinash, nëna mizore hedh foshnjën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një foshnje e porsalindur u fut në një qese të zezë dhe u hodh jashtë një hoteli me kordonin e tij kërthizor të lidhur, disa orë pas lindjes në Tajlandë, përcjell albeu.com.

Foshnja djalë u shpëtua pasi një shofer kalimtar dëgjoi të qarat që vinin nga qesja e hedhur në rrugë, orët e para të mëngjesit të së dielës.

Shërbimet emergjente e morën djalin e porsalindur ende me shenjat e gjakut nga lindja dhe kërthizën e bashkangjitur.

Pesha u kontrollua në vendngjarje dhe ishte rreth 2.700 gram. /albeu.com/


Shtuar më 21/11/2017, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori