Tronditi botën, djali tregon videon nga viti 2045 pasi udhëtoi në kohë (VIDEO)
Pëlqej
Ky është njeriu i cili pretendon se ka udhëtuar në kohë.

"Udhëtari kohor" ka shkaktuar shumë zhurmë në të gjithë botën dhe sidomos në rrjet.

Ai pretendon se vjen nga viti 2045 për një mision të supozuar për të zbuluar detajet se si do të jetë bota në pak vite.

Kështu ai ka publikuar një video ku ka treguar sesi do të duken qytetet në të ardhmen.

Sipas tij makina që lejojnë udhëtimin në kohë dhe tha se ai ishte dërguar këtë vit në një mision të posaçëm.

Ai shprehet:

Në të ardhmen, njerëzimi nuk do të ketë privatësi. Qeveria nuk është siç duket tani, është një qeveri globale" /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2018, ora 23:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori