Triblim dhe twerk, vajza tërbon rrjetin me aftësitë (VIDEO)
Një vajzë që bën triblim dhe njëkohësisht twerk në një fushë futbolli, është bërë virale shumë shpejt.

Ajo tregon super aftësitë e saj në të dyja fushat dhe mesa duket format perfekte të vajzës vijnë pikërisht nga kjo lloj stërvitjeje.

Videoja është shpërndarë me miliona herë. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2018, ora 09:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori