Treni tërheq zvarrë karrocën e fëmijëve (VIDEO)
Pamjet e kamerave të sigurisë kanë filmuar momentin kur një karrocë fëmijësh tërhiqet zvarrë nga disa vagonë të trenit të mallrave.

Videoja është një paralajmërim më shumë për prindërit dhe kujdestarët.

Videoja është regjistrua në muajin korrik në Stacionin e Nuneatonit në Britani, ndërsa u publikua tani për të ndërgjegjësuar qytetarët. Për fat të mirë, në karrocë nuk kishte asnjë fëmijë. /albeu.com/Shtuar më 10/10/2017, ora 20:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori