“Tregoji mamit që më dëgjon”, historia prekëse e gruas që humbi djalin 4-vjeçar
Marie Robinson nëna nga Waterlooie, e cila humbi të birin më 1 prill të vitit 2014 nga një tumor në tru shkoi të vizitonte varrin e të birit në përvjetorin e ditëlindjes së tij.

Ai vdiq në moshën 4-vjeçare duke lënë pas binjakun e tij Liamin dhe 3 motrat e mëdha. Nëna e dëshpëruar kërkoi për një shenjë që ai e dëgjonte.

TREGOJI MAMIT QË MË DËGJON, THA AJO MES LOTËSH.

Në atë moment, një gushëkuq aspak i trembur u ul në këmbën e saj duke cicëruar.

Ajo nxori telefonin dhe fiksoi gjithë skenën e më pas filloi të qante.

Shtuar më 15/08/2018, ora 18:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori