Tre gratë më të fuqishme në botë bashkë në një foto (FOTO LAJM)

Një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale por edhe në media të ndryshme online, tregon shoqërinë e përbashkët të tri prej grave më të fuqishme aktualisht në botë.

foto janë kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, kryeministrja e Britanisë së Madhe Theresa May dhe presidentja e CIA’s, Gina Haspel.

Nuk dihet nëse një foto e tillë është e vërtetë dhe askush ende nuk ka dhënë informacione mbi vërtetësinë e saj. /albeu.com/
Shtuar më 28/03/2018, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori