Transmetim live, atleti O'Brien rrëzohet nga karrigia (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Shpesh kemi publikuar video të situatave komike ku persona të ftuar apo edhe gazetarë janë gjendur në situata jo të këndshme. Këtë radhë është atleti Dan O'Brien i cili gjatë një interviste për televizionin amerikan NBC është rrëzuar nga karrigia. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2012, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".