Torta horror bëhet hit në rrjetet sociale, sa kushtoi (FOTO LAJM)

Dasmat tradicionale me nusen me të bardha dhe dhëndrin me kostum si edhe tortën e bardhë janë ende në mode, por ka prej çifteve që martohet që dalin prej asaj që konsiderohet normale.

Dave dhe Natalie kanë zgjedhur një tortë të veçantë për dasmën e tyre me kokën mbi ëmbëlsirë dhe shënimin "Deri sa vdekja të na ndajë".

Torta e veçantë kushtoi 1 mijë paund, por më shumë se kjo, ajo është bërë e famshme në rrjetet sociale si torta më e çuditshme e dasmës. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2019, ora 19:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori