Top 10 makinat ushtarake më të fuqishme në botë (FOTO LAJM)

1. Fennek
Shume shtete ne bote shpenzojne miliarda dollare per te patur nje ushtri sa me te forte dhe moderne.

Dhe nje pjese te rendesishme ne politikat ushtarake zene edhe makinat e fuqishme.

Ne foto-galerine e mesiperme mund te shihni 10 makinat me te fuqishme ushtarake, qe pa frike mund te quhen edhe 10 "bishat" ushtarake. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2015, ora 10:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori